Create an account


Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zwieksze ruch i dochody na Twojej stronie

#1
Czesc. Jestem gotowy pomoc zwiekszyc ruch i rentownosc Twojej witryny, a takze rozwiazac wszystkie problemy na stronie. Co wiecej, wzrost ruchu bedzie wynikal z naplywu docelowych uzytkownikow z wyszukiwarek, co jest dla Ciebie najbardziej oplacalne i obiecujace.

Troche informacji o Tobie. Jestem specjalista w dziedzinie tworzenia, modyfikacji i promocji stron internetowych. Posiadam rowniez wiedze i doswiadczenie z wielu dziedzin pokrewnych. Doswiadczenie zawodowe wynosi ponad 19 lat. Zawsze wykonuje prace wysokiej jakosci.

Glowne obszary mojej dzialalnosci:

1. Optymalizacja wewnetrzna. Wszelkie niezbedne prace na stronie w celu osiagniecia jak najlepszych pozycji w wyszukiwarkach, poprawy jakosci konwersji i uzytecznosci, usuniecia wszystkich napotkanych bledow, w razie potrzeby wprowadzenia nowych lub ulepszenia starych funkcjonalnosci.

2. Promocja w wyszukiwarkach. Praca nad poprawa pozycji dla waznych dla Ciebie zapytan, co moze spowodowac duzy naplyw docelowych odbiorcow do witryny.

3. Tworzenie stron internetowych roznego typu. Potrafie stworzyc strone docelowa, sklep internetowy, strone firmowa, strone informacyjna, blog itp.

4. Praca z recenzjami w Internecie. Tworzenie i promowanie dobrych recenzji oraz usuwanie zlych.

5. Konfigurowanie kampanii reklamowych w roznych uslugach reklamy kontekstowej.

6. Tworzenie, modyfikacja i promocja grup i kanalow w sieciach spolecznosciowych. Obejmuje to: YouTube i inne.

7. Rozne rodzaje mailingow, ktore zazwyczaj zapewniaja dobry jednorazowy wplyw sprzedazy (mozna powtarzac okresowo).

Pomoge Ci takze w wielu innych kwestiach. Napisz e-mailem: mikhailrs.seo@gmail.com
Reply

#2
Please try Google before asking about Top Rated Product Info b34a7dc
Reply

#3
Please try Google before asking about Best Product Guide 883_595
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)

Forum software by © MyBB Theme © iAndrew 2016